O Databance českých firem

Databanka firem

Databanka českých firem – špičkový nástroj pro Váš marketing a obchod

Databanka českých firem obsahuje více než 360 000 firem, které aktivně působí na trhu v ČR. Jednotlivé záznamy obsahují název a sídlo firmy, kontaktní osoby, IČO, DIČ, telefony, faxy, e-maily, www stránky, počet zaměstnanců a popis předmětu činnosti. V rámci Databanky naleznete kromě firem rovněž informace a kontakty na subjekty z oblasti školství, zdravotnictví a státní správy.

Databáze průběžně vzniká již od roku 1991. Údaje jsou získávány přímo od jednotlivých firem nebo monitoringem veřejných zdrojů (média, internet, veletrhy a výstavy apod.).

Do databáze jsou vkládány pouze aktivní firmy, které jsou vhodné pro oslovení vaší nabídkou nebo poptávkou s využitím Databanky. Získáváte tak zdroj nových dodavatelů, odběratelů, zákazníků a také přehled o své konkurenci. Databanka obsahuje moduly pro zasílání hromadných e-mailů (direct mail) a hromadné korespondence (dopisy, nabídky).

Databanka může být velmi užitečným nástrojem na podporu vaší obchodní sítě a akviziční činnosti. Do Databanky jsou zařazovány jen aktivní a ověřené firmy, proto jsou vhodné pro oslovení nabídkou nebo poptávkou. Produkt slouží jako zdroj kontaktů na nové dodavatele, odběratele a zákazníky.

K Databance nabízíme pravidelné aktualizace, a to ve čtvrtletních nebo pololetních intervalech. Pravidelné aktualizace pomohou využívat Databanku vždy s těmi nejaktuálnějšími daty.

Zájemci mohou získat software Databanka českých firem u společnosti DATABOX s.r.o.

Kontaktujte nás

Přejít na

Databanka firem

 

Co software umožňuje a v čem unikátní?

  • široké možnosti filtrování a výběrů firem,
  • možnosti hromadné korespondence (direct mail),
  • zařazení pouze aktivních a ověřených firem,
  • velký výběr tiskových sestav,
  • k dispozici pravidelné aktualizace.