O portálu Živéakce.cz

Živéakce.cz

Živéakce.cz – portál regionálních akcí a slev

Na portálu se pravidelně objevují zajímavé akční nabídky firem z regionů. Obsah tak z největší části tvoří slevy, akce, výprodeje, likvidace skladů a další lákavá a uživatelsky komerčně úspěšná zvýhodnění.

Portál Živéakce.cz byl stvořen především proto, aby ukázal, že i firemní slevy a akční nabídky jdou v prostředí českého internetu prezentovat bez obvyklých omezujících pravidel slevových serverů. A to takovým způsobem, který kombinuje dostatečnou volnost rozhodování firem, uživatelům zároveň zajišťuje dostatečné množství atraktivních nabídek a je velice jednoduchý.

Živéakce.cz jsou tak výborný a čistě jednoduchý komunikační prostředek mezi regionálními firmami různých velikostí, které mají vždy co nabídnout a uživateli, které jejich nabídky zajímají.

Orientace na portálu je snadná a pohyb přehledný. Cíl byl kladen především na jednoduchost a uživatelskou přívětivost. Uživatelé tak mají k dispozici rychlé fulltextové vyhledávání, procházení regionů a vyhledávání dle kategorií oborů. Vyspělému technickému řešení dává tvář elegantní grafické prostředí v obvyklých barvách rodiny „živé“ – modrá, bílá a červená.

Maskotem, vytřeštěnou ženskou tváří ve větrném víru slev, je blondýna Alena Živá, která je již od roku 2010 současně patronkou portálu Živéfirmy.cz.

Přejít na

Živéakce.cz

 

Co portál umožňuje a v čem je unikátní?

  • vysoký počet atraktivních a pravidelně aktualizovaných slev a akcí,
  • prostor pro zviditelnění nabídek regionálních firem a řemeslníků,
  • nástroj, se kterým uživatelé šetří nemalé finance,
  • jednoduchý komunikační prostředek a prostředí mezi uživatelem a firmou,
  • hodnocení akcí, vkládání akcí do oblíbených,
  • sociální interaktivita a možnost pohodlného doporučování akcí.